Na czterech krańcach świata niebo pokryło się chmurami, oceany zmieniają kolor, a powietrze wibruje od magii. W przytłumionym świetle pracowni alchemicznej, na ośnieżonym szczycie świętej góry i w ruinach milczącej świątyni potężni magowie przygotowują się do konfrontacji.

 

Uprawiają i zbierają składniki potężnych eliksirów, które skupiają w sobie całą magię tego świata i pozwalają tworzyć tajemnicze artefakty. Z samej pustki wzywają przedziwne kreatury, docierają do punktów mocy i wzywają gigantyczne smoki, które następnie kierują przeciw swoim wrogom.

 

Res Arcana to gra karciana w klimacie fantasy, w której uczestnicy wcielają się w najpotężniejszych magów. Podczas rozgrywki będziemy starali się doprowadzić do perfekcji swoje specyficzne umiejętności w taki sposób, by osiągnąć konkretny cel. Kluczem do zwycięstwa jest umiejętne zagrywanie kart, których połączone umiejętności będą wpływały na siebie wzajemnie, pozwalając nam na coraz to ważniejsze inwestycje, które zapewnią nam eksplorację kolejnych poziomów magicznej wiedzy i umiejętności.

 

Zawartość pudełka:

40 kart artefaktów

10 kart magów

10 kart monumentów

150 drewnianych znaczników esencji

12 żetonów esencji "5x"

4 karty pomocy

płytka podsumowania

8 magicznych przedmiotów

znacznik pierwszego gracza

5 płytek enklaw mocy (dwustronnych)

instrukcja

 

Dodatkowe informacje:

Autor: Thomas Lehmann

Wydawca: Rebel

Ilustracje: Julien Delval

Wydanie: polskie

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii