Zamówienie przedpremierowe!!! Premiera 2Q 2021. Data premiery może ulec zmianie. Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po premierze tych przedmiotów zawartych  w zamówieniu. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które nie są w przedsprzedaży, zamów te produkty w oddzielnym zamówieniu.

 

Trzeba wybrać nowego Arcykapłana Azteków! Ale kto może nim zostać? Jak to kto? Oczywiście, że Ty! Musisz tylko pokonać swoich przeciwników w drodze do tego szlachetnego tytułu! Jak tego dokonasz? Stwórz największe, najpiękniejsze i najbardziej eleganckie rzeźby upierzonego węża, jakie widział świat! Będzie to Coatl, bóg nieba i ziemi. Więc jak? Na co czekasz? Zabieraj się do składania!

 

Coatl to strategiczna gra karciana z elementami układanki, w której postarasz się stworzyć najwspanialszą podobiznę Pierzastego Węża. Karty Proroctw pomogą Ci obrać strategię i zdobyć więcej punktów, ale uważaj, żeby ktoś w tym czasie nie sprzątnął Ci sprzed nosa Twojego elementu węża. Zagraj z przyjaciółmi lub w wariancie solo i zostań Arcykapłanem Azteków!

 

Dlaczego pokochasz Coalt?

Niepowtarzalny aztecki klimat, karty z bajecznymi grafikami i kolorowe elementy węży do składania;

Proste zasady i szybka, dynamiczna rozgrywka;

Sporo strategii do wypróbowania i ogromna regrywalność dzięki wariantowi dla zaawansowanych graczy;

 

Zawartość pudełka: 

54 karty Proroctw

15 kart Świątyni

1 plansza Zasobów / plansza Punktacji

4 plansze Gracza

3 Woreczki

12 żetonów Ofiary

1 znacznik

Pierwszego Gracza

150 Fragmentów Cóatla (15 Ogonów, 15 Głów i 120 Segmentów Ciała)

1 instrukcja

12 Przedmioty

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii