Odkryj i przejmij kontrolę nad niezbadanymi krainami, kształtowanymi niezrozumiałymi siłami, gdzie anomalie przeczą prawom fizyki a życie rozwinęło się w inny, nieznany sposób. Staw czoła straszliwym bestiom i znajdź sposób na przetrwanie nieznanych zagrożeń, które przyjdzie napotkać podczas wędrówki. Twórz i ulepszaj swe armie, zawiązuj i zrywaj sojusze: zrób wszystko co w twojej mocy by zapanować nad tymi nieznanymi, surowymi krainami!

 

Ruszajcie na podbój dzikich zakątków starożytnej planety, rządzącej się dziwnymi siłami. Zapuście się tam, gdzie anomalie przeczą prawom fizyki a życie rozwinęło się w inny, niezwykły sposób. To właśnie wam przypadło zadanie poprowadzenia ekspedycji do nieodkrytych krain, w tej pełnej rywalizacji o kontrolowanie terenów oraz budowania talii i zarządzania kartami grze euro!

 

W grze Mysthea wcielicie się w Wybrańców Ilvash, najętych przez rozmaite Gildie Królestwa do odkrycia sekretów i podboju niezbadanych wysp, dryfujących za sprawą pola grawitacyjnego wokół olbrzymiego kryształu wbitego głęboko w powierzchnię planety. Chcąc przetrwać swą podróż w nieznane wśród tych tajemniczych wysp będziecie musieli stawić czoła niezwykłym stworzeniom oraz innym zagrożeniom planety Icaion.

 

Zawartość pudełka:

1 plansza główna

1plansza wydarzeń

5 dryfujących wysp

5 plansz graczy

7 figurek Wybrańców

7 kart Wybrańców

5 kart zestrojenia

30 kart spotkań

80 kart dowodzenia

4 figurki potworów

4 karty potworów

20 figurek golemów (2 różne wzory)

5 kart regionów

1 karta burzy

5 kart pomocy

5 kafelków artefaktów

5 znaczników punktów chwały +100/+200

20 żetonów fortyfikacji

5 znaczników energii

40 figurek konstruktów (5 różnych wzorów)

5 żetonów spotkań

5 żetonów mirażu

5 znaczników doświadczenia

5 znaczników chwały

65 kolorowych podstawek

5 arkuszy pomocy

1 darmowa aplikacja towarzysząca 

 

 

2 Przedmioty

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii