Jedno morderstwo, ośmiu podejrzanych. Tak się przypadkiem składa, że na pokładzie pociągu znajduje się także światowej sławy detektyw Achilles Pussot. Jednak z niewiadomego powodu, on także zniknął! Czy przy pomocy jego notatek uda się Wam rozwikłać zagadkę zabójstwa w Orient Expresie zanim pociąg dotrze do Konstantynopola?

EXIT: Gra Tajemnic to seria gier w stylu escape room, w których gracze rozwiązują zagadki, by wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Każda z gier stawia graczy w innej sytuacji, oferuje zupełnie inne łamigłówki ale cel każdej gry z serii jest jeden: znaleźć wyjście.

Dzięki rewolucyjnej mechanice w każdy EXIT gra się na tych samych, ogólnych zasadach – otrzymujecie instrukcję, tajemniczą książeczkę, talie z zagadkami i podpowiedziami i dysk dekodujący, za pomocą którego będziecie sprawdzali, czy poprawnie rozwiązaliście daną zagadkę, czy też musicie spróbować innego podejścia.

Będzie zaskoczeni kreatywnością autorów, jeśli graliście w choć jedną grę z serii. Mimo że każda gra oferuje sporo zagadek, to żadna nie powtarza się w kolejnych częściach EXIT i na pewno nie raz znów doświadczycie tego niezwykle przyjemnego uczucia, kiedy wpadniecie na rozwiązanie wyjątkowo pomysłowej tajemnicy.

Nie graliście jeszcze w EXIT i nie wiecie, którą część wybrać? Kierujcie się przede wszystkim tematyką, która najbardziej Wam odpowiada – każdy EXIT to niepowtarzalne doświadczenie i każdy postawi przed Wami nie lada wzywanie!

00073
1 Przedmiot

Może ci się spodobać również

Dodaj powiązane produkty do tygodniowego składu

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii