Kate Winthrop przycisnęła mocniej do szyi kołnierz swojego długiego płaszcza, aby ochronić się przed przeszywającym chłodem wilgotnej, jesiennej nocy. Tuż obok z piskiem opon przejechał długi czarny samochód, ścigany przez policyjny radiowóz. Starając się trzymać jak najdalej od panującego chaosu, Kate przysunęła się bliżej żelaznej poręczy mostu unoszącego się nad rzeką Miskatonic.

 

Czytała w gazetach o niedawnym gwałtownym wzroście liczby brutalnych przestępstw i narastającym napięciu na terenie całego miasta. Kate zauważyła, że im dłuższe stawały się noce, tym głębsza ciemność spowijała Arkham, a urządzenia badawcze w jej laboratorium na Uniwersytecie Miskatonic reagowały na jakieś dziwne oddziaływanie, którego nie potrafiła dostrzec.

 

Nadciągało coś strasznego.

 

W rozszerzeniu Śmiertelna głębia nocy badacze zagłębiają się w zakątki Arkham, których lepiej nie oglądać w świetle dnia. Organizacje przestępcze umacniają swoją silną pozycję w mieście, tajemne kulty pracują dla swego mrocznego pana, niebo rozświetla obcy księżyc, a niepoznawalne koszmary czają się w ciemnościach. To rozszerzenie zawiera dwa zupełnie nowe scenariusze, nowe spotkania dla każdej lokalizacji w Arkham, nowe potwory i anomalie oraz czterech nowych badaczy, którzy stawią czoła przeciwnościom uzbrojeni w nowe zaklęcia, przedmioty i sprzymierzeńców.

 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Horror w Arkahm 3. edycja. 

 

Zawartość pudełka:

2 arkusze scenariuszy

4 arkusze badaczy 

7 kart nagłówków 

20 kart archiwum 

12 kart anomalii 

48 kart wydarzeń 

72 karty spotkań 

4 karty sprzymierzeńców 

4 karty przedmiotów 

4 karty zaklęć 

28 kart specjalnych 

12 kart początkowych 

6 kart stanu poszukiwany 

22 karty potworów 

Podajnik na talię potworów 

4 żetony badaczy (z plastikowymi podstawkami) 

8 żetonów „3x wskazówka/ zagłada” 

7 żetonów „1x wskazówka/ zagłada”

 

Dodatkowe informacje:

Liczba graczy: 1 - 6

Czas gry: 120 - 180 min

Ograniczenie wiekowe: 14+

2 Przedmioty

Może ci się spodobać również

Dodaj powiązane produkty do tygodniowego składu

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii