Seria przypominająca karciany escape room stopniowo się rozrasta, a tym razem Portal Games z radością wydaje Dzieci Żmijowego Lasu. To historia dark fantasy o przygodach Gilberta, pełna zagadek i niebezpieczeństw.

 

Escape Tales: Dzieci Żmijowego Lasu jest kooperacyjną grą przeznaczoną 1 do 4 graczy, z mocnym naciskiem na fabułę. Skupia się nie tylko na wymagających zagadkach, lecz także na wciągającej historii, na którą będziecie mieli wpływ podczas rozgrywki. Czeka na was wiele zagadek, do rozwiązania których nie trzeba niczego poza sprytem i może jeszcze czymś do pisania. Przygotujcie się także na wiele trudnych wyborów, które określą kierunek waszej przygody.

 

To już trzecia odsłona serii Escape Tales, ale do jej rozegrania nie potrzeba egzemplarzy Rytuału Przebudzenia ani Low Memory. Tym razem twórcy postawili na nowe rozwiązania. W pudełku znajduje się pełna tajemnic mapa, a przedmioty znalezione w grze, będzie można ze sobą łączyć za pomocą aplikacji.

 

 

Atuty:

Trzecia odsłona serii Escape Tales z wciągającą historią w klimacie dark fantasy, autorstwa organizatorów Mistrzostw Świata w Escape Room.

3 Story Booki tworzące angażującą kampanię, ponad 220 różnych kart, żetony Akcji i fantastyczna pełna tajemnic mapa.

Nowe rozwiązania: możesz znajdować przydatne przedmioty i towarzyszy, łącząc ze sobą różne karty w aplikacji mobilnej.

Zawartość pudełka: 

36 żetonów Akcji

187 kart Gry

8 kart Odpoczynku

8 kart Skupienia

16 kart Lokacji

1 Mapa

4 karty Pomocy

3 Story Booki

1 Instrukcja

 

Dodatkowe informacje:

Wiek: 16+

Liczba graczy: 1-4

Czas gry: 450+ min.

Autor: Jakub Caban, Bartosz Idzikowski

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii