Starożytne istoty o wyjątkowej inteligencji, zwane Przedwiecznymi, wiją się u bram swoich kosmicznych cel. Wraz z ich przebudzeniem rozpęta się era szaleństwa, chaosu i zniszczenia tego, co postrzegamy jako rzeczywistość. Wszystko, co kochacie i znacie, zostanie unicestwione! 

 

To właśnie Wy niesiecie brzemię wiedzy, z którym zwykli śmiertelnicy nie byliby w stanie sobie poradzić. Zło istnieje i musi zostać powstrzymane za wszelką cenę.Walczcie z kultystami i przerażającymi potworami rodem z najbardziej mrocznego koszmaru, aby znaleźć wskazówki niezbędne do zapieczętowania bram i powstrzymania Przedwiecznych. 

 

Pandemic: Czas Cthulhu to kooperacyjna gra planszowa utrzymana w klimacie znanym ze świata H.P. Lovecrafta. Podczas rozgrywki wcielicie się w badaczy, z których każdy posiada spacjalną zdolność o znaczącym wpływie na przebieg gry. Podróżując po mrocznym świecie będziecie walczyć z siłami chaosu, a Waszym celem będzie zapieczętowanie 4 bram zanim ostatni Przedwieczny zbudzi się ze snu. Śledztwo, w którym weźmiecie udział, będzie pchało Was w stronę szaleństwa, a Wasza poczytalność zostanie wystawiona na poważną próbę!

 

Zawartość pudełka:

7 figurek badaczy

26 figurek badaczy

3 figurki shoggotów

4 żetony pieczęci

44 karty wskazówek

12 kart reliktów

24 karty przywołania

4 karty przebudzenia zła

7 kart badaczy

4 karty pomocy

12 kart przedwiecznych

18 żetonów poczytalności

kość poczytalności

 

Dodatkowe informacje:

Autor: Matt Leacock, Chuck D. Yager

Wydawca: Rebel

Ilustracje: Fred Jordan, Atha Kanaani, Paul Kluka, Chris Quilliams

Wydanie: polskie

8 Przedmioty

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii