Otwierasz oczy i doznajesz największego szoku w swoim życiu - ono właśnie dobiegło końca, a Ty jesteś zawieszonym w powietrzu duchem! Przerażony patrzysz w dół na własne ciało i dostrzegasz, że dziwna grupa nieznajomych zgromadziła się wokół Twoich doczesnych szczątków, przyglądając się im z fascynacją. To... detektywi! To dobrze, teraz musisz jedynie znaleźć sposób na nawiązanie z nimi kontaktu! Naprowadź ich na 

 

Paranormalni detektywi to gra imprezowa z elementami dedukcji. Jeden z graczy odgrywa rolę ducha niedawno zmarłej osoby, podczas gdy pozostali gracze wcielają się w paranormalnych detektywów, którzy starają się odkryć, w jaki sposób ofiara zmarła. Używając swych zdolności medium, detektywi będą komunikować się z duchem, zadając pytania dotyczące szczegółów zbrodni. Duch odpowiada na różne dostępne dla zjawy sposoby, między innymi układając sznury wisielca, zagrywając karty tarota, układając na tabliczce słowne zagadki czy też kierując ręką rysującego detektywa!

 

Dostępna jest darmowa aplikacja (IOS, Android), która oferuje nowe karty historii. Jeszcze więcej tajemniczych spraw do rozwiązania!

 

 

Zawartość pudełka:

1 plansza główna

35 kart interakcji

17 kart tarota

3 karty interakcji ducha

28 kart historii

5 zasłonek detektywów

5 arkuszy detektywów

1 arkusz ducha

1 pergamin

6 markerów

2 sznury wisielca

5 wskaźników rozmów

10 wskaźników obrażeń

3 wskaźniki duchomierza

instrukcja

 

Dodatkowe informacje:

Autor: Szymon Maliński, Adrian Orzechowski, Marcin Łączyński

Wydawca: Lucky Duck Games

Ilustracje: JocArt, Mateusz Komada, Katarzyna Kosobucka

Wydanie: polskie

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii