• Nowy

 

Detektyw: Sezon Pierwszy to samodzielna gra na bazie bestsellera Portal Games – Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej. Jest to zestaw trzech unikatowych spraw, z których każda zabierze was w inne miejsce i wprowadzi w kryminalną zagadkę w innym stylu. Żadna z nich nie przypomina tych, które do tej pory rozwiązywaliście w Detektywie. To w pełni kooperacyjna gra dla 1-5 graczy, która zamieni wasze spotkania przy stole w fascynujące śledztwa.

 

3 unikalne sprawy

W pudełku znajdują się trzy niezależne sprawy podzielone na talie po 24 karty każda. Są także nowi śledczy reprezentowani na kartach postaci, którzy pomogą wam w rozwiązaniu zagadek dzięki swoim unikatowym umiejętnościom. Dodaliśmy także 24 portrety podejrzanych – możecie je przypiąć do tablicy korkowej i połączyć czerwoną włóczką tworząc sieć kryminalnych powiązań.

 

Wczuj się w rolę detektywa

Będziecie ścigać mordercę speca od daktyloskopii, szukać motywów i tropów w angielskiej posiadłości pełnej podejrzanych i starać się rozwiązać tajemniczą zagadkę w mafijnym świecie. Cieszcie się zabawą, formą, humorem i lekkim stylem. W Sezonie Pierwszym znajdziecie także zmiany na stronie Antaresu.

 

Zawartość pudełka:

3 TALIE SPRAW (PO 23 KARTY) 

7 ŻETONÓW UMIEJĘTNOŚCI

1 DREWNIANY ZNACZNIK CZASU

1 DREWNIANY ZNACZNIK ZESPOŁU ŚLEDCZYCH

5 KART POSTACI

4 ŻETONY SPECJALNE Używane w różnych celach zgodnie z opisem każdej sprawy

24 KARTY PORTRETÓW 

1 PLANSZA

1 ARKUSZ Z WPROWADZENIEM/PRZEWODNIKIEM PO BAZIE DANYCH

INSTRUKCJA

 

Dodatkowe informacje:

EAN 5902560382891

Autor Ignacy Trzewiczek

Liczba graczy 1 - 5

Wiek 16+

Czas gry 90 min.

9 Przedmioty

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii