Zamówienie przedremierowe!!!Premiera 3Q 2020. Uwaga data premiery może ulec zmianie!!!

 

W szalejącej burzy, na tle pradawnych murów Ravenloftu stoi wampir - hrabia Strahd von Zarovich. Potężny grzmot przetacza się nad wieżycami zamku. Wiatr zawodzi potępieńczo, gdy Strahd spogląda w kierunku niewielkiej wioski, Barovii.

 

Daleko w dole, lecz nie poza zasięgiem wampirzego wzroku, grupa poszukiwaczy przygód wkroczyła właśnie do jego dominium. Hrabia wykrzywia usta w przewrotnym uśmiechu, gdyż wszystko układa się po jego myśli. Ich wizyta jest nader spodziewana i oznacza tylko jedno - misterna intryga przynosi efekty.

 

Kolejna błyskawica rozdziera ciemność, Strahda jednak już nie widać. Nocną ciszę wypełnia jedynie zawodzenie wiatru.

 

Władca Ravenloftu wyprawia wystawną kolację. I wy jesteście na nią zaproszeni.

 

Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda to przygoda dla postaci na poziomach 1-10. Scenariusz przenosi nas do Ravenloft - mrocznej krainy w której groza jest bytem niemal namacalnym. Klątwa Strahda to jedna z najlepiej ocenianych przygód w wieloletniej historii marki Dungeons & Dragons i zapewnia wiele dziesiątek godzin gry w bardzo charakterystycznym, mrocznym klimacie.

 

Dla wygody Mistrza i Mistrzyni gry udostępniamy rekwizyty do gry w formie pdf do pobrania TUTAJ  . Uwaga na spoilery!

 

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

 

Klątwa Strahda stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi). 

 

Zawartość pudełka:

podręcznik w twardej oprawie, 256 stron

 

Dodatkowe informacje:

Wydawca: Rebel

Wydanie: polskie

2 Przedmioty

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii