Zamówienie przedpremierowe!!! Premiera dnia 16.02.2021. Data premiery może ulec zmianie. Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po premierze tych przedmiotów zawartych  w zamówieniu. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które nie są w przedsprzedaży, zamów te produkty w oddzielnym zamówieniu.

Przez ostatnie tysiąclecie Imperium pozostawało w stanie wojny. Napędzana wojskową precyzją oraz bezprecedensowym sojuszem ze smokami, Imperialna Armia odniosła niezliczone zwycięstwa i zaledwie kilka porażek. Imperium rosło w siłę do czasu, gdy jego największym wrogiem stał się, nie żaden z barbarzyńskich narodów na wschodzie, lecz własny, niedający się opanować rozmiar. Dotychczasową serię zwycięstw i ekspansję zastąpił niekończący się cykl rebelii, wymagający ponownego podboju przygranicznych t erenów.

 

Hero Realms rozgrywa się w tej prężnie rozwijającej się metropolii, jaką stał się Thandar. To nowe miasto - państwo dało schronienie ludom wszystkich narodów i gatunkom znanego świata, przynosząc obiecany pokój. Z drugiej strony bogactwo, które stał o się dziełem jego misji, dało początek niekończącemu się, politycznemu i bezpośredniemu konfliktowi między jego mieszkańcami.

 

Gra Hero Realms, stworzona przez autorów bestsellerowej karcianki Star Realms, łączy w sobie emocje typowe dla po­jedynków w klasyczne gry karciane z satysfakcją budowania własnej talii. Wydawaj złoto, aby rekrutować do walki potężnych czempionów, kupować wartościowe przedmioty i pozyskiwać niszczycielskie akcje. Zagrywaj karty, aby tworzyć potężne formacje, które wzmocnią Cię na polu bitwy. Wykorzystuj zdolności sojuszu występujących w grze frakcji, aby udowodnić, że to Ty jesteś najpotężniejszym bohaterem Hero Realms. Pozyskuj karty – twórz efektywne kombinacje kart i wygrywaj. Zwycięzca może być tylko jeden!

 

Zostań bohaterem! Dokonuj imponujących czynów i rekrutuj potężnych czempionów do walki po Twojej stronie.

 

Niniejszy zestaw podstawowy jest kompletną grą przeznaczoną dla 2-4 graczy i zawiera instrukcję oraz 144 karty. Aby zagrać w większą liczbę graczy, wystarczy użyć kolejnego zestawu podstawowego, bądź skorzystać z dostępnych zestawów dodatkowych.

 

15 Przedmioty

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii