Zamówienie przedpremierowe!!! Premiera przełom marzec/kwiecień. Data premiery może ulec zmianie. Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po premierze tych przedmiotów zawartych  w zamówieniu. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które nie są w przedsprzedaży, zamów te produkty w oddzielnym zamówieniu.

 

Masz ochotę na wzięcie udziału w nowej erze Rewolucji Przemysłowej, w realiach jednej z najlepszych gier ekonomicznych wszech czasów? Brass: Birmingham, sequel wydanego w 2007 roku Brassa, to powtórna wycieczka do epoki, w której zmysł strategicznego myślenia napędzany intuicją ekonomiczną potrafił kreślić życiorysy na miarę Friedricha Kruppa i Stanisława Wokulskiego. Czy zdołasz pójść w ślady wielkich przemysłowców z epoki 80-godzinnego tygodnia pracy? Udowodnij, że jesteś graczem z prawdziwego zdarzenia!

 

 

W Brass: Birmingham, będącym rozwinięciem pomysłu Martina Wallace’a przez Roxley Games, ponownie czekają na Ciebie dwie ery pełne wymagającego planowania, ciężkich decyzji do podjęcia i bezwzględnego podszczypywania przeciwników. Głównymi modyfikacjami w porównaniu do pierwszej odsłony gry są: wprowadzenie nowych rodzajów zakładów przemysłowych (browarów, manufaktur oraz wytwórni ceramiki), a także dodanie szóstej akcji – rozpoznania, które umożliwia odrzucenie z ręki 2 kart i wymienienie ich na kartę jokera przedsiębiorstw i kartę jokera miast. Te oraz kilka pomniejszych usprawnień sprawiają, że rozgrywka nabiera jeszcze większych rumieńców. Zwłaszcza, gdy chcemy sprzedać świeżo wyprodukowane dobra, a właśnie skończyło nam się piwo, które miało „upłynnić” transakcję…

 

 

Brass: Brimingham, wespół z reedycją pierwszej części - Brass: Lancashire – to tytuły, na które będą ostrzyć sobie zęby gracze poszukujący intelektualnej przygody, chcący sprawdzić się na polu batalii prowadzonych na wagony z węglem i tony żelaza, pragnący przechytrzyć oponentów chłodną logiczną kalkulacją. Są to pozycje obowiązkowe dla każdego zapaleńca gier ekonomicznych, nie wspominając o tych, którzy grali już kiedyś w Brassa. Pochłonie Was ogrom możliwości taktycznych oraz intensywna aura industrialnego kolorytu o czarno-stalowo-piwnym odcieniu. Posmaku goryczki nie stwierdzono. No chyba, że się samemu sobie nawarzyło zbyt wiele chybionego strategicznie piwa.

 

 

Zawrtość pudełka:

1 dwustronna plansza;

4 planszetki graczy;

4 żetony postaci;

56 żetonów połączeń (po 14 w każdym z kolorów graczy);

8 kart jokerów (4 karty miast, 4 karty przedsiębiorstw);

64 karty miast i przedsiębiorstw;

4 karty pomocy;

4 znaczniki punktów zwycięstwa (PZ);

30 kostek węgla;

15 beczek piwa;

4 znaczniki dochodu;

18 kostek żelaza;

77 żetonów pieniędzy;

180 żetonów przedsiębiorstw (po 45 w każdym z kolorów graczy):

11 manufaktur;

11 przędzalni;

7 browarów;

5 wytwórni ceramiki;

4 huty żelaza;

7 kopalni węgla;

9 żetonów kupców

 

Dodatkowe informacje:

Autorzy: Gavan Brown, Matt Tolman i Martin Wallace

Liczba graczy: 2 - 4 osób

Wiek: 14 +                                                          

Czas gry: 60 - 120 min

Język: polski                                                          

 

 

 

 

 

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii