Zamówienie przedpremierowe!!! Premiera przełom maj/kwiecień Data premiery może ulec zmianie. Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po premierze tych przedmiotów zawartych  w zamówieniu. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które nie są w przedsprzedaży, zamów te produkty w oddzielnym zamówieniu.

 

 Moloch to sztuczna inteligencja, dowodząca zbuntowanymi maszynami opanowującymi świat. Świat Neuroshimy, który nie istnieje bez Molocha. Opisany niemal 20 lat temu system RPG opisuje walkę pomiędzy Molochem i Posterunkiem, wojnę w świecie post-apo osadzoną w USA w połowie XXI wieku i zmagania człowieka w tym ciężkim, skażonym radioaktywnie świecie, w którym maszynom nigdy nie można ufać.

 

W oparciu o Neuroshimę RPG stworzyliśmy szereg gier, takich jak hitowa Neuroshima Hex! 3.0, gra bitewna Neuroshima Tactics, czy też karcianka Neuroshima Convoy, a także 51. Stan. Jednak tym razem wprowadzamy coś nowego. W 51. Stanie Moloch pojawi się po raz pierwszy.

 

To, czym Moloch się wyróżnia, to zupełnie nowa mechanika semi-coop, polegająca na konieczności współpracy graczy w celu pokonania Molocha. Wybierając ją, gracze muszą jednocześnie rywalizować między sobą – wciąż wygrywa tylko jeden z nich. To nie jest gra kooperacyjna, w której wspólnie odnosicie zwycięstwo. Jesteście rozdarci między spełnieniem swoich celów a powstrzymaniem Molocha – gdy to on okaże się silniejszy, wszyscy przegrywacie grę. Rozszerzenie wprowadza także dwie nowe Akcje.

 

Dodatek do bestsellera Portal Games autorstwa Ignacego Trzewiczka: karcianki 51. Stan Master Set

Moloch po raz pierwszy pojawia się w grze 51. Stan świętującej 10-lecie

Nowa mechanika semi coop, zmuszająca graczy do wspólnej walki przeciwko maszynom Molocha, ale jednoczesnej rywalizacji między sobą

Nowa talia 27 kart Molocha do wtasowania do talii z podstawowego zestawu oraz 23 nowe obustronne karty Maszyn

 

Zawartość pudełka:

50 nowych kart:

27 kart z dodatku Moloch

23 dwustronne karty Maszyn (do użycia z tym dodatkiem)

 

Dodatkowe informacje:

Tytuł 51. Stan: Moloch

EAN 5902560383614

Autor Ignacy Trzewiczek

Liczba graczy 1-4

Wiek 14+

Czas gry 60 - 90min

11 Przedmioty

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii