Na długo nim ludzkość uznała się za dominującą formę życia na Ziemi, żyły na niej inne potęgi. Jednak wszystko ma swój kres. Czy to wskutek działania żywiołów, drapieżników, czy własnych przerośniętych ambicji, każda z tych potężnych cywilizacji upadła. Tylko nieliczni znają ich historię. Mądrość, zgromadzoną przez pradawnych mieszkańców Ziemi, ukryto przed oczyma ludzkości. W pradawnych, na pół zapomnianych relacjach kryje się jednak ostatnia szansa ocalenia człowieka – aby ocalić ten świat przed zagładą, którą sprowadzi wielki Przedwieczny, grupa dzielnych badaczy musi posiąść tę zaginioną wiedzę.

 

Rozszerzenie Zaginiona wiedza wprowadza nowego Przedwiecznego, Yiga, ale zawiera również nowe karty Tajemnic dla Przedwiecznych z gry podstawowej. Ponad to znajdziecie w nim setki nowych Spotkań oraz nowe Artefakty, Zasoby i Zaklęcia, które pomogą badaczom w walce z Przedwiecznymi.

 

Osiemdziesiąt osiem nowych kart kart spotkań badawczych pozwolą badaczom na odkrycie przerażających dążeń Przedwiecznych do zniszczenia świata. Czy uda im się na czas rozwiązać tajemnice i uchronić ludzkość przed zagładą? Czy też poznana wiedza doprowadzi ich do szaleństwa? Nowe zaklęcia, ekspedycje i spotkania sprawdzą odwagę nawet najdzielniejszych badaczy. Czy odważycie się zmierzyć z nadciągającą grozą? 

 

Zawartość pudełka:

1 Instrukcja

1 Arkusz Przedwiecznego 

148 Kart Spotkań 

14 Kart Tajemnic 

6 Kart Mitów 

8 Kart Artefaktów 

16 Kart Zasobów 

24 Karty Stanów 

28 Kart Zaklęć 

8 Żetonów Potworów 

6 Żetonów Zdrowia i Poczytalności

 

Dodatkowe informacje:

Liczba graczy: 1 - 8

Czas gry: 120 - 180 min

Ograniczenie wiekowe: 14+

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii