Splątane pajęczyny pokrywają miasto Tamalir, a przemykające się wszędzie potwory zatruwają każdego, kto jest zbyt słaby, aby stawić opór! Niedługo pająki zamkną w swym uścisku całe Terrinoth! Zestaw scenariuszowy W sieci daje Ci możliwość rozegrania zupełnie nowego scenariusza do gry Runebound. Wciel się w nowego bohatera, przeżyj nowe przygody i rzuć wyzwanie potężnej królowej Ariadzie!

 

W królestwie Terrinoth wszystkie miasta i drogi opanowane są przez plugawe kreatury, które wylazły ze swych legowisk i tuneli. Handel ustaje, a wszyscy ci, którzy zostali złapani w sieci, są natychmiast pożerani. Niebezpieczeństwo szerzy się coraz bardziej. Niektórzy podejrzewają, że za pajęczynami czai się ktoś, kto w tym wszystkim pociąga za sznurki.

 

W sieci to pierwszy dodatkowy scenariusz do gry Runebound, który nie tylko wzbogaca rozgrywkę, ale również przygotowuje grę do nadchodzącego rozszerzenia Upadek mrocznej gwiazdy. W niniejszym zestawie znajduje się nowy scenariusz, 40 nowych kart przygód i fabuły oraz nowy bohater, Jonasz Łagodny.

 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Runebound 3 edycja. 

 

Zawartość pudełka:

1 plastikowa figurka

1 karta bohatera

30 kart przygód

1 karta scenariusza

10 kart fabuły

1 żeton złoczyńcy

4 żetony walki

 

Dodatkowe informacje:

Liczba graczy: 2-4

Czas gry: 120 - 180 Min

Ograniczenie wiekowe: 14+

Produkty w tej samej kategorii

16 produktów w tej samej kategorii