Zawodowo:

 

Naszą działalność na rynku gier planszowych rozpoczęliśmy w 2019 roku. 

Od tamtej pory staramy się obsługiwać zamówienia naszych klientów na najwyższym poziomie. Sami jesteśmy graczami i nieobce są nam uszkodzone pudełka, niedbała obsługa klienta i ciągłe borykanie się z bylejakością.

Wciąż poszukujemy najlepszych rozwiązań, tak aby zakupy w naszym sklepie były przyjemnością, a obsługa po zakupie była jak najbardziej profesjonalna. 

Bazujemy na własnych doświadczeniach i uczymy się na naszych i cudzych błędach.

Nasze produkty wysyłamy w jak najszybszym terminie, najczęściej w ten sam dzień. Wiemy, jako gracze, jak duży jest wewnętrzny przymus rozpakowania nowego pudełka :)

 

W sklepie grafok.pl najważniejszy jesteś Ty - Klient. 

 

Liczymy się z Twoją opinią i dbamy o Twoje dobro. Zależy nam abyś tu wrócił i czuł się dobrze za każdym razem. Wciąż usprawniamy stronę internetową i testujemy jej nowe funkcje, tak aby grafok.pl stał się któregoś dnia najbardziej profesjonalnym sklepem z grami planszowymi w naszym kraju. 

Wdzięczni będziemy za każde słowo pochwały i każdy konstruktywny głos krytyki

 

Polub nas na Facebooku - LINK

Zajrzyj do naszej lokalnej gralni - LINK

Załóż konto w naszym sklepie - LINK

Zapisz się na newsletter i korzystaj z przedsprzedaży i promocji (zaznacz właściwą opcję podczas zakładania konta, lub wpisz się w dole strony).

  

Prywatnie

 

Oprócz działalności na rynku gier prowadzimy też Klub Miłośników Gier Planszowych GraFok, gdzie pozostałą nam energię wykorzystujemy na pokazy, naukę i wykuwanie nowych talentów strategicznych wśród najmłodszych. Uczymy malować figurki, dzielimy się swoim towarzystwem, zaszczepiamy innym zamiłowanie do tej pożytecznej formy spędzania czasu.

 

Jesteśmy organizatorami turniejów międzynarodowych w Warhammer Underworlds cieszących się dużym zainteresowaniem. Sami również podróżujemy z naszą ukochaną grą po całym świecie i walczymy o najwyższe tytuły. 

W naszej gablocie znajdują się takie wygrane jak V-ce mistrzostwo ETC 2019, Mistrzostwo Skirmish w Niemczech 2019 i wiele kryształów z Polski. 

Już niebawem poszerzymy swoją bazę turniejów o nowe gatunki w związku z rozwojem naszego klubu graczy.

 

Do tego jesteśmy na normalnych etatach, mamy dzieci, kredyty, życiowe wzloty i upadki, bo GraFok to nasza odskocznia od codzienności.

 

A jeśli bliska jest Ci idea promowania gier planszowych wśród lokalnych społeczności - wesprzyj naszą inicjatywę na Patronite - LINK